Realizacje

Szanowni Państwo aby zapoznać się z naszymi realizacjami prosimy kliknąć na wybraną nazwę.  Po kliknięciu rozwinie się specyfikacja danego zlecenia wraz ze zdjęciami

Brykieciarka hydrauliczna

Brykieciarka hydrauliczna Zakres prac przy brykieciarce hydraulicznej obejmował wykonanie trzech siłowników hydraulicznych,instalacji zasilającej ,wyspę zaworową,montaż pompy tłoczkowej Vickers wraz z mocowaniem i silnikiem elektrycznym 11kW.Układ hydrauliczny zawierał również chłodnicę oleju wraz z termostatem oraz filtry na ssaniu i powrocie oleju.

 

 

Maszyna Bagela

Bagela RKW-3 Maszyna do przeciągania przewodów elektrycznych z miernikiem siły uciągu.Zakres prac obejmował uszczelnienie instalacji hydraulicznej ,naprawę bębnów wciągarki,wymianę płynów i oleju wraz z filtrami. Całe urządzenie zostało oczyszczone i polakierowane.Zostały odnowione napisy firmowe i logo użytkownika.

 

Maszyna do koszenia trzciny

Maszyna do koszenia trzciny Zakres prac obejmował czyszczenie układu hydraulicznego,wymianę pompy głównej ,montaż zespołu filtrowania oraz chłodnicy oleju hydraulicznego wraz z wężami.Na koniec przeprowadzone zostały regulacje zaworów przelewowych. 4.Modernizacja i rozbudowa instalacji hydraulicznej HDS Na ramie samochodu Scania zabudowany został dźwig HDS oraz skrzynia ładunkowa z wywrotem.Zakres prac obejmował zamontowanie zbiornika na olej,przystawki mocy wraz pompą tłoczkowa,kompletnego zestawu przewodów hydraulicznych wraz z filtrami i rozdzielaczami.

Modernizacja i rozbudowa instalacji hydraulicznej HDS

Modernizacja i rozbudowa instalacji hydraulicznej HDS Na ramie samochodu Scania zabudowany został dźwig HDS oraz skrzynia ładunkowa z wywrotem.Zakres prac obejmował zamontowanie zbiornika na olej,przystawki mocy wraz pompą tłoczkowa,kompletnego zestawu przewodów hydraulicznych wraz z filtrami i rozdzielaczami.

Naprawa i montaż na maszynie silnika hydraulicznego jazdy walca BOMAG BW-174.

Naprawa i montaż na maszynie silnika hydraulicznego jazdy walca BOMAG BW-174. Po weryfikacji silnika hydraulicznego jazdy, do wymiany został zakwalifikowany komplety zestaw hamulca, oraz pakiet uszczelnień. Następnie podzespół zamontowano na maszynie u klienta, przeprowadzono pomiary ciśnień, próby poprawności działania wszystkich elementów maszyny. Tego typu działania pozwalają na optymalne przygotowanie masz

Naprawa przekładni jazdy kompaktora BOMAG BC-672 RB

Naprawa przekładni jazdy kompaktora BOMAG BC-672 RB. Uszkodzenie jednego łożyska satelity stopnia pierwszego, poczyniło dość duże spustoszenie w przekładni jazdy maszyny. Wszelkie nieprawidłowości w czystości oleju przekładniowego ,są wychwytywane podczas regularnych przeglądów maszyny zlecanych naszej firmie, co może znacznie wydłużyć żywotność podzespołów maszyny. W tym przypadku brak przeglądów maszyny doprowadził do dość kosztownej naprawy przekładni.

Naprawa skrzyni biegów ALYSON wozidła VOLVO

Naprawa skrzyni biegów ALYSON wozidła VOLVO. Naprawa polegała na wymianie uszkodzonego sprzęgła jazdy do przodu, oraz uszczelnienia skrzyni biegów.

Naprawa,montaż pomp tandemowych w kompaktorze BOMAG BC-601

Naprawa,montaż pomp tandemowych w kompaktorze BOMAG BC-601. Maszyna miała poważny defekt pompy tandemowej prawej, objawiało się to problemem z równym rozłożeniem momentu obrotowego na lewe i prawe koła maszyny, oprócz tego zestawy pompowe miały nadmierne wycieki oleju, co jak wiadomo powoduje nie potrzebne koszty, o raz stwarza zagrożenie powstania pożaru w komorze silnika/pomp maszyny. Pompy zostały uszczelnione, wyregulowane na maszynie, wymienione zostały wszystkie filtry ,oraz olej hydrauliczny.

Pompy i silniki hydrauliczne

Pompy i silniki hydrauliczne. Podzespoły po wstępnym czyszczeniu zostają zdemontowane dokładnie zweryfikowane.Podczas montażu używane są oryginalne części i pakiety uszczelniające.

Prasa hydrauliczna,warsztatowa

Prasa hydrauliczna,warsztatowa. Na konstrukcji prasy zostały zabudowane siłownik główny o skoku 380mm ,średnica cylindra 160mm.Zasilany jest z agregatu hydraulicznego zbudowanego z markowych podzespołów .Sercem agregatu jest pompa zębata dwu strumieniowa ,gdzie pierwsza sekcja osiąga wydatek 23l/min druga sekcja 4l/min.Wydatek pompy kierowany jest do zaworu odciążającego ,którego zadaniem jest kierowanie wydatku obu sekcji pomp do siłownika który podczas jałowych ruchów uzyskuje duże prędkości ,skracają znacznie czasy międzyoperacyjne.Kiedy tłoczysko siłownika dociera do detalu który chcemy wycisnąć wydatek pierwszej sekcji pompy(23l/min) kierowane jest na zlew a sekcja druga pompy(4l/min)wykonuje pracę w sposób bardzo precyzyjny osiągając ciśnienie robocze do 240bar.Cała instalacja zasilająca w olej odbiorniki wykonana została z rur stalowych precyzyjnie giętych na giętarce co jest istotne dla bezpieczeństwa użytkownika.

Przegląd kompaktora BOMAG BC-772 na składowisku

Przegląd kompaktora BOMAG BC-772 na składowisku. Zakres przeglądu obejmuje wymianę wszystkich olei oraz płynów eksploatacyjnych, wymianę filtrów kabiny, powietrza, paliwa, hydrauliki. Przeprowadzono również wymianę pasów klinowych, oraz regulację luzów zaworowych. Olej do przekładni został nalany przy użyciu zestawu pneumatycznego ORION ,a hydraulika agregatem filtracyjnym. Zastosowanie w/w urządzeń pozwala na zachowanie najwyższej czystości podczas przeglądu maszyny w warunkach polowych.

Przyczepa kablowa

Przyczepa kablowa. Przyczepę kablową dostarczono w bardzo złym stanie technicznym. Była skorodowana ,niekompletna.Zakres prac objął, rozbiórkę na części ,piaskowanie elementów metalowych,przeprojektowanie niektórych detali konstrukcji które miały na celu poprawę wygody użytkowania i co ważne bezpieczeństwa dla osób obsługujących.Została w całości wymieniona instalacja hydrauliczna,którą wykonaliśmy tam gdzie to było tylko możliwe z rur stalowych ,ocynkowanych,uszczelniony został rozdzielacz ,oraz siłowniki hydrauliczne.Wymieniona została instalacja elektryczna wraz z lampami i odblaskami.Zamontowaliśmy nowe błotniki i chlapacze.Wszystkie stalowe ruchome elementy zostały ocynkowane.Całość konstrukcji została pomalowana.

Skrzynie biegów Hanomag i JCB

Skrzynie biegów Hanomag i JCB Naprawa skrzyń biegów obejmuje wstępne czyszczenie i mycie, demontaż ,weryfikacje i montaż nowych podzespołów.

Wymiana silnika DEUTZ w walcu BOMAG BW-154

Wymiana silnika DEUTZ w walcu BOMAG BW-154 Z Praca maszyną bez odpowiedniej dbałości o filtry powietrza kończy się jak w tym przypadku koniecznością naprawy lub wymiany silnika spalinowego.

Wymiana łożyska bębna przedniego w walcu BOMAG BW-154

Wymiana łożyska bębna przedniego w walcu BOMAG BW-154. Uszkodzone łożysko bębna powodowało wyciek z komory wibratora na zagęszczoną masę. Łożysko zostało wymienione a więc i wyciek usunięty.

Wymiana łożyska ławy skrętnej walca BOMAG BW-174

Wymiana łożyska ławy skrętnej walca BOMAG BW-174. Czynności polegały na podniesieniu maszyny podnośnikami hydraulicznymi, opróżnieniu z oleju układu hydrauliki, demontażu zużytego a następnie montażu nowego łożyska ławy skrętnej. Po szybkiej i sprawnej wymianie ,zostały na życzenie klienta pomierzone i zapisane w protokole wszystkie ciśnienia układu hydraulicznego maszyny, oczywiście poprzedzone wymianą filtrów i oleju hydraulicznego.

HYDRO-SERWIS Bogusław Lewandowski
ul.Karolkowa 44
62-550 Wilczyn

+48 605 030 433
hydro-serwis.bl@o2.pl

Realizacja: Rabanet.pl